O NAS

Dobra zabawa

Sprawnie i skutecznie łączymy przyjemne z pożytecznym.

Nasze zajęcia prowadzone są w luźnej, sprzyjającej nauce atmosferze. Śmiech i zabawa pomagają przełamać każdą barierę oraz nabrać dystansu do popełniania nieuniknionych błędów.W trakcie nauki nie tylko rozwiązujemy ćwiczenia, ale przede wszystkim dobrze się bawimy, dyskutujemy, gramy, oglądamy filmy i autentyczne programy w językach nauczanych. Nauka to nie tylko ćwiczenia ale i dobra zabawa!

Profesjonalizm

Stawiamy na wiedzę, doświadczenie i indywidualne podejście.

Jesteśmy zespołem ludzi z wykształceniem filologicznym o wielu różnych specjalizacjach. Mamy doświadczenie w nauczaniu i ciągle rozwijamy swoje kompetencje poznając nowoczesne metody oraz techniki przyswajania wiedzy. Przygotujemy Cię do wyznaczonych egzaminów i certyfikatów, matury czy rozmowy kwalifikacyjnej – sami mierzyliśmy się z wieloma z nich.

Nowoczesne metody

Nauka języka to nie tylko studiowanie słownika.

Uczenie się języka niewątpliwie wymaga pracy i konsekwencji. Dzięki temu jednak, że stosujemy wiele różnych technik i metod nauczania pomagamy Wam utrzymać motywację. Dostosowujemy charakter zajęć do różnych stylów przyswajania wiedzy naszych uczniów i przede wszystkim skupiamy się na tym co najważniejsze, czyli praktycznym zastosowaniu języka w mowie.

Nasz Zespół

Marta Biegańska

Założycielka Językowa
Założycielka Językowa, lektorka języka angielskiego z brytyjskim certyfikatem Cambridge CELTA, egzaminator Cambridge w zakresie egzaminów Preliminary, Key i First (FCE), a także… magister filologii chorwackiej na UAM.

Julia Krupecka

Język angielski/polski
Podczas moich zajęć udowadniam, że gramatyka języka polskiego jest możliwa do opanowania, zwłaszcza gdy robi się to na wesoło. Ciągle szukam nowych pomysłów na urozmaicenie zajęć, znajduję czas na zapoznawanie moich kursantów z polską kulturą, filmem, tradycjami.

Joanna Knypińska

lektorka języka angielskiego
Od najmłodszych lat moją pasją były języki. Pierwsze zauroczenie angielskim pojawiło się w wieku 6 lat, gdy błagałam rodziców o zapisanie na zajęcia do lokalnej szkółki językowej. Szkoła odmówiła przyjęcia mnie bo… nie umiałam jeszcze pisać 😉